Karolína Otevřelová a Mi Fashion Label

Karolína Otevřelová a Mi Fashion Label

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Módní přehlídka / Soutěže krásy. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

UNIQUE FASHION WEEK - O svatebním dnu plném něhy a bílých valérů si můžete nechat zdát během přehlídky módní návrhářky Karolíny Otevřelové. Spolu s Karolínou se představí historicky první přehlídkou móda značky Mi Fashion Label.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

O svatebním dnu plném něhy a bílých valérů si můžete nechat zdát během sobotní (13. září) přehlídky módní návrhářky Karolíny Otevřelové, která se odehrává od 16:30 hodin ve Slovanském domě. Spolu s Karolínou se představí historicky první přehlídkou móda značky Mi Fashion Label.

Facebook