Black Card – D. Dovalová a L. Macháček

Black Card – D. Dovalová a L. Macháček

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Módní přehlídka / Soutěže krásy. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

UNIQUE FASHION WEEK - Historicky třetí vítězkou soutěže mladých talentů Black Card se stala pro rok 2014 Denisa Dovalová. V rámci přehlídky Black Card uvidíme exkluzivní představení kolekce s/s15, loňského výherce Lukáše Macháčka.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Historicky třetí vítězkou soutěže mladých talentů Black Card se stala pro rok 2014 Denisa Dovalová. Vítězná kolekce Cultural Chaos, je obohacena o zkušenosti pracovní stáže u světoznámé tvůrkyně vysoké módy Haute Couture, Iris van Herpen. V rámci přehlídky Black Card uvidíme exkluzivní představení kolekce s/s15, loňského výherce Lukáše Macháčka, který soutěž Dreft Black Card ohromil svou podzimní, černobílou kolekcí. Naděje české módy můžete spatřit na hlavní stagi v sobotu 13. září od 15:00 hodin,

Facebook