Beata Rajská – 21:30 Perrier

Beata Rajská – 21:30 Perrier

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Módní přehlídka / Soutěže krásy. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

UNIQUE FASHION WEEK - Silný vjem z návštěvy Ruska ovlivnil fantazii při tvorbě kolekce Častušky 2015 natolik, že je hojně inspirovaná ruskými věžemi, armádou a okázalostí.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Silný vjem z návštěvy Ruska ovlivnil fantazii při tvorbě kolekce Častušky 2015 natolik, že je hojně inspirovaná ruskými věžemi, armádou a okázalostí. Častušky se na Vás těší v sobotu 13.září od 20:30 ve Slovanském domě. Přehlídka plynule přechází do Perrier after párty startující ve 21:30 hodin.

Facebook