18CRR81 Cerruti a Versage Jeans

18CRR81 Cerruti a Versage Jeans

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Módní přehlídka / Soutěže krásy. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

UNIQUE FASHION WEEK - Tečkou za letošním Týdnem módy se stane nejen módní přehlídka značky Cerruti, ale také jedinečná Cerruti after párty. Výtěžek z prodaných vstupenek putuje v plné výši nadaci Happy Hearts Fund Petry Němcové.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Tečkou za letošním Týdnem módy se stane nejen módní přehlídka značky Cerruti, ale také jedinečná Cerruti after párty. Grandiózní finále začíná v neděli 14. září od 20:30 hodin na hlavní stagi ve Slovanském domě. Výtěžek z prodaných vstupenek putuje v plné výši nadaci Happy Hearts Fund Petry Němcové.

Facebook