Fashion.Lab - módní přehlídka

Fashion.Lab - módní přehlídka

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Módní přehlídka / Soutěže krásy. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

UNIQUE FASHION WEEK - Soutěž ateliérů ve spolupráci s časopisem Dolce Vita je tu! Jak se zadání zhostily vysoké školy UJEP (oděvní a textilní design), UTB Ateliér Design oděvu, ZU Design obuvi a módních doplňků, VŠVU Ateliér odevného dizajnu?
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Soutěž ateliérů ve spolupráci s časopisem Dolce Vita je tu! Jak se zadání zhostily vysoké školy UJEP (oděvní a textilní design), UTB Ateliér Design oděvu, ZU Design obuvi a módních doplňků, VŠVU Ateliér odevného dizajnu? Zjistíte již v sobotu13. září ve 13:00 hodin prostřednictvím přehlídky na hlavní stagi ve Slovanském domě během týdne módy.

Facebook