British day - Karen Millen

British day - Karen Millen

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Módní přehlídka / Soutěže krásy. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

UNIQUE FASHION WEEK - 12.9. je dnem oslavy sebevědomé ženy, v podání nové kolekce značky Karen Millen. Kolekce inspirovaná účelně organizovaným šatníkem moderní dámy, výtěžek z prodeje limitovaného počtu vstupenek cestuje nadaci Happy Hearts Fund Petry Němcové.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Pátek 12. září je dnem oslavy sebevědomé ženy, v podání nové kolekce značky Karen Millen. Kolekce inspirovaná účelně organizovaným šatníkem moderní dámy startuje ve 20:00 hodin v prostorách Slovanského domu, výtěžek z prodeje limitovaného počtu vstupenek cestuje nadaci Happy Hearts Fund Petry Němcové.

Facebook