British day - French connetion

British day - French connetion

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Módní přehlídka / Soutěže krásy. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

UNIQUE FASHION WEEK - V rámci Britského dne máte jedinečnou možnost navštívit exkluzivní přehlídku French Connection představující kolekci podzim/zima 2014/15, překypující honosnou vznešeností carství, sibiřskou krajinou a bohatým vlivem východu.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

V rámci Britského dne máte jedinečnou možnost navštívit exkluzivní přehlídku French Connection představující kolekci podzim/zima 2014/15, překypující honosnou vznešeností carství, sibiřskou krajinou a bohatým vlivem východu. Přehlídka French Connection probíhá v pátek 12. záři v 18:00 hodin ve Slovanském domě. Zakoupením jednoho z limitovaných vstupů přispíváte plnou částkou nadaci Happy Hearts Found Petry Němcové.

Facebook