Young talents Range Rover Evoque Select

Young talents Range Rover Evoque Select

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Módní přehlídka / Soutěže krásy. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

UNIQUE FASHION WEEK - Mladá krev zazáří na hlavní módní stagi v rámci Britského dne přehlídkovým blokem s názvem Young Talents Range Rover Evoque Selection. Tento historicky druhý ročník uvede tvorbu návrháře Jiřího Kalfara, Romany Wilson a Soni Zajacové.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

V pátek 12. září, 17:00 hodin se můžete těšit na exkluzivní představení kolekcí českých a slovenských benjamínků. Mladá krev zazáří na hlavní módní stagi v rámci Britského dne přehlídkovým blokem s názvem Young Talents Range Rover Evoque Selection. Tento historicky druhý ročník uvede tvorbu návrháře Jiřího Kalfara, Romany Wilson a Soni Zajacové.

Facebook