Exkluzivní přehlídka – We are Replay

Exkluzivní přehlídka – We are Replay

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Módní přehlídka / Soutěže krásy. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

UNIQUE FASHION WEEK - Koktejl s exkluzivní módní přehlídkou značky We are Replay láká luxusem a luxusní módou ve velkém stylu! Pozvánkou do světa reflektorů, který je otevřený experimentům, potěší návštěvníky ochutnávkou z nadcházejicí kolekce podzim a zima 2014/15.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Koktejl s exkluzivní módní přehlídkou značky We are Replay hostí ve čtvrtek 11. září od 19:00 hodin baletní sál hotelu Boscolo, láká luxusem a luxusní módou ve velkém stylu! Pozvánkou do světa reflektorů, který je otevřený experimentům, potěší návštěvníky ochutnávkou z nadcházejicí kolekce podzim a zima 2014/15. Stejně, jako u ostatních exkluzivních večerů putuje plný výtěžek z prodeje limitovaného počtu vstupenek nadaci Happy Hearts Fund Petry Němcové.

Facebook