Koktejl s FW 14/15 – Proč ne?!

Koktejl s  FW 14/15 – Proč ne?!

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Módní přehlídka / Soutěže krásy. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

UNIQUE FASHION WEEK - Koktejl s módní přehlídkou kurátorského výběru magazínu Proč ne?! podzim a zima 14/15 přináší to nejlepší z rukou návrhářek Beaty Rajské, Ivany Mentlové, Kateřiny Gajslerové, Kláry Nademlýnské, Taťány Kovaříkové a Zuzany Kubíčkové!
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Koktejl s módní přehlídkou kurátorského výběru magazínu Proč ne?! podzim a zima 14/15 přináší to nejlepší z rukou návrhářek Beaty Rajské, Ivany Mentlové, Kateřiny Gajslerové, Kláry Nademlýnské, Taťány Kovaříkové a Zuzany Kubíčkové! Jejich limitovaná ochutnávka rozzáří ve středu 10. září od 19:00 hodin lobby hotelu BOSCOLO Prague na Senovážném náměstí. Výtěžek z tohoto večera plného nádhery putuje v plné výši nadaci Petry Němcové Happy Hearts Fund.

Facebook