Exclusive Evening - Alfredo Villalba

Exclusive Evening - Alfredo Villalba

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Módní přehlídka / Soutěže krásy. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

UNIQUE FASHION WEEK - Exkluzivní přehlídka módního návrháře Alfreda Villalby. Návštěvníci se mohou těšit na přehlídku vysoké módy, čistokrevně Španělského původu. Kolekce jaro / léto 2015 mísí prvky městského stylu a tropického lesa reprezentující ženu jako novodobého bojovníka!
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Exkluzivní přehlídka módního návrháře Alfreda Villalby se uskuteční v úterý 9. září v Rezidenci primátora Hl. m. Prahy na Mariánském náměstí ve 20:00 hodin. Návštěvníci se mohou těšit na přehlídku vysoké módy, čistokrevně Španělského původu. Kolekce jaro / léto 2015 mísí prvky městského stylu a tropického lesa reprezentující ženu jako novodobého bojovníka! Získejte ojedinělou možnost být součástí, přinášíme limitovaný počet vstupenek, jejichž plný výtěžek putuje nadaci Happy Hearts Fund Petry Němcové.

Facebook