Show BVLGARI & Emilio Pucci

Show BVLGARI & Emilio Pucci

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Módní přehlídka / Soutěže krásy. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

UNIQUE FASHION WEEK - Velkolepé zahájení čtvrtého ročníku týdne módy v Praze pojí dva velikány! Exkluzivní módní přehlídka, hostící světově proslulý klenotnický dům BVLGARI, mísící své jedinečné šperky s luxusními modely značky Emilio Pucci.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Velkolepé zahájení čtvrtého ročníku týdne módy v Praze pojí dva velikány! V pondělí 8. září v 19:00 hodin probíhá v Rezidenci primátora Hl. m. Prahy na Mariánském náměstí exkluzivní módní přehlídka, hostící světově proslulý klenotnický dům BVLGARI, mísící své jedinečné šperky s luxusními modely značky Emilio Pucci. Podzimní kolekci vytvořil vyjímečný módní návrhář Peter Dundas. Využijte jedinečné možnosti zúčastnit se otevření podzimní módní události i Vy. Výtěžek z prodeje limitovaného množství vstupů putuje v plné výši nadaci Happy Hearts Fund Petry Němcové!

Facebook