Designblok

Designblok – týden designu a módy slaví v roce 2013 patnáctileté výročí. Za patnáct let svého trvání představil stovky nových produktů, kolekcí a solitérů.

Předprodej byl již ukončen. Vstupenky budou k zakoupení v Openstudiu v Kafkově domě na pokladně a vždy hodinu před přehlídkou přímo v kostele.

 

 

Vstupenka:

- Základní             200 Kč
- VIP                     400 Kč (zaručuje místo k sezení)
VIP GOLD pass  15 000 Kč (platné pro 2 osoby; opravňuje ke vstupu na slavnostní zahájení Designbloku, opravňuje k opakovanému vstupu do Superstudia, Openstudia, Art House Designbloku, opravňuje ke vstupu do VIP lounge v Superstudiu Designbloku, opravňuje ke vstupu na módní přehlídky, více na info@profilmedia.cz)

 

Přehlídka trvá cca 20 minut v závislosti na počtu modelů jednotlivých návrhářů.


Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Designblok Premier Fashion Week se koná v rámci Designbloku v termínu od 7. do 13. Října. Prahu tak doslova zaplaví designem a autorskou módou, která bude k vidění v budovách Designbloku, také v buticích designérů po celé Praze a hlavně pak v kostele sv.Šimona a Judy, kde se od středy do soboty odehrají módní přehlídky předních českých návrhářů, mladých talentů a zahraničních módních hvězd.

Kde:

  • Kostel sv. Šimona a Judy, Dušní, Praha 1

Web: http://www.designblok.cz

Fotky a videa

Facebook