Královský košt České Budějovice /pultová degustace 300 nej vín

Královský košt České Budějovice /pultová degustace 300 nej vín

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Gastronomie. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Galadegustace

Hotel Jalta, Praha

25.01.2018

Velká pultová degustace 300 nejlepších vín soutěže KRÁL VÍN České republiky určená nejširší veřejnosti, milovníkům vín i odborníkům z vinoték a gastronomie.

V ceně vstupného je:

  • kniha KRÁL VÍN České republiky 2016
  • neomezená ochutnávka vín
  • tištěný katalog
  • pramenitá voda Aquila
  • sýrový talíř – sýr Gran MOravia a 4 druhy Král sýrů – Nebeský, Krémový, Hermadur a Charakter v doprovodu originálních winelád
  • masový talíř - fermentované salámy a řada "poctivá" šunka Kosteleckých uzenin a chlazené paštiky Hamé
  • chléb z třístupňového žitného kvásku z pražské pekárny Eska Karlín

Sýrový a masový talíř obdrží výhradně ti, kteří si zakoupí vstupenky v předprodeji, pro návštěvníky, kteří si koupí vstupenku na místě nejsme schopni tento servis zajistit.

 

– vstupenka pro 1 osobu

14/10/2016, 18:00 – 22:30, 600Kč

– vstupenka pro 2 osoby - partnerská

14/10/2016, 18:00 – 22:30, 1 100Kč (pro 2 osoby)

 

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Velká pultová degustace 300 nejlepších vín soutěže KRÁL VÍN České republiky určená nejširší veřejnosti, milovníkům vín i odborníkům z vinoték a gastronomie. Formou koštu tu budou prezentována nejlepší vína aktuální nabídky českých a moravských vinařů. Všechna prezentovaná vína získala v soutěži velkou zlatou, zlatou, stříbrnou, nebo bronzovou medaili. Nebude chybět CHAMPION a vítězové jednotlivých kategorií. Bez nadsázky lze konstatovat, že na Královských koštech můžete ochutnat aktuálně nejlepší vína České republiky, protože jich v letošním roce soutěžilo neuvěřitelných 1 212 od 160 vinařů!!!

Facebook