Královský košt Brno /Pultová degustace 300 nejlepších vín ČR

Královský košt Brno /Pultová degustace 300 nejlepších vín ČR

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Gastronomie. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Galadegustace

Hotel Jalta, Praha

25.01.2018

Velká pultová degustace 300 nejlepších vín soutěže KRÁL VÍN České republiky určená nejširší veřejnosti, milovníkům vín i odborníkům z vinoték a gastronomie.

– vstupenka pro 1 osobu

6/10/2016, 18:00 – 22:30, 600Kč

– vstupenka pro 2 osoby - partnerská

6/10/2016, 18:00 – 22:30, 1.100Kč (pro 2 osoby)

 

V ceně vstupného je:

  • kniha KRÁL VÍN České republiky 2016
  • neomezená ochutnávka vín
  • tištěný katalog
  • pramenitá voda Aquila
  • sýrový talíř – sýr Gran MOravia a 4 druhy Král sýrů – Nebeský, Krémový, Hermadur a Charakter v doprovodu originálních winelád
  • masový talíř - fermentované salámy a řada "poctivá" šunka Kosteleckých uzenin a chlazené paštiky Hamé
  • chléb z třístupňového žitného kvásku z pražské pekárny Eska Karlín

 

Sýrový a masový talíř obdrží výhradně ti, kteří si zakoupí vstupenky v předprodeji, pro návštěvníky, kteří si koupí vstupenku na místě nejsme schopni tento servis zajistit.

 

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

KRÁLOVSKÝ KOŠT BRNO

Pultová degustace 300 nejlepších vín České republiky

Velká pultová degustace 300 nejlepších vín soutěže KRÁL VÍN České republiky určená nejširší veřejnosti, milovníkům vín i odborníkům z vinoték a gastronomie. Formou koštu tu budou prezentována nejlepší vína aktuální nabídky českých a moravských vinařů. Všechna prezentovaná vína získala v soutěži velkou zlatou, zlatou, stříbrnou, nebo bronzovou medaili. Nebude chybět CHAMPION a vítězové jednotlivých kategorií. Bez nadsázky lze konstatovat, že na Královských koštech můžete ochutnat aktuálně nejlepší vína České republiky, protože jich v letošním roce soutěžilo neuvěřitelných 1 212 od 160 vinařů!!!

Facebook