Svátek vína na soutoku

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Gastronomie. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Galadegustace

Hotel Jalta, Praha

25.01.2018

Skvělá vína od špičkových vinařů; vzorky vín z mezinárodní soutěže Hradecký pohár vína; lahodné delikatesy; okouzlující umělecká vystoupení. Doprovodný program nejen pro ženy v růžové zahradě. Pro zvídavé návštěvníky „vinařská stezka“ místy, které jsou spojovány s působením Karla IV. Zábava je připravena i pro dětské návštěvníky. Těšíme se na Vás
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Hradec Králové a svátek vína 

Déjà vu (francouzsky „již viděno“) označuje v psychologii jev, kdy má člověk z ničeho nic intenzivní pocit něčeho už dříve prožitého, viděného nebo slyšeného.

V Jiráskových sadech v Hradci Králové Vám v pátek 2. září 2016 od 13 do 22 hodin tento pocit intenzivně navodíme. Snad každý, kdo se loni zúčastnil prvního ročníku, odcházel s příjemnými až euforickými pocity nad stráveným časem ve společnosti skvělých vín, dobrého jídla, kulturního prostředí, okouzlujících uměleckých vystoupení a stejně naladěných lidí. To stojí za to si to zopakovat. 

Soutěž Vinum Gradecense - Hradecký pohár vína konaná den před Svátkem vína na soutoku zde předá své ceny šampionům a návštěvníkům svátku poskytne opět mimořádnou příležitost ochutnat soutěžní vína a porovnat tak své hodnocení s hodnocením odborné poroty.

V kouzelném prostředí Jiráskových sadů Vás budou celý den provázet moderátoři Jan Vala a Bára Štěpánová. Nabídnou Vám kromě jiného královnu swingu Evu Pilarovou, kapely Mastix, One Line Sesion nebo Alo Trio Band s Vlastou Třešnákem.

Zkrátka nepřijdou ani Vaše děti. Bude pro ně připraven zábavný program v rámci kterého budou moci např. shlédnout Vodnickou pohádku v podání divadla Kozlík.

Pro zvídavé návštěvníky uspořádáme „vinařskou stezku“ místy, které jsou spojovány s působením krále Karla IV, významného činitele v oblasti pěstování vína u nás. Mezinárodní rozměr dává akci přislíbená účast míšeňských vinařů ze sousedního Německa.

Fotky a videa

Facebook