Král vín (Pultová degustace 600 nejlepších vín České republiky)

Král vín (Pultová degustace 600 nejlepších vín České republiky)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Gastronomie. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Galadegustace

Hotel Jalta, Praha

25.01.2018

Ve starobylých prostorách Louckého kláštera budete moci bez omezení ochutnávat všechna vystavená vína dle vašeho výběru, neutralizovat se degustačními sousty či osvěžit vodou. Na nádvoří Louckého kláštera pro vás bude navíc připraven doprovodný kulturní program a grilované speciality. Budete si moci zazpívat i zatancovat s cimbálovou muzikou Denár!

– vstupenka pro 1 osobu

KRÁL VÍN – ZNOJMO

Pultová degustace 600 nejlepších vín České republiky

26/8/2016, 18:00 – 22:30, 600Kč

– vstupenka pro 2 osoby - partnerská

KRÁLOVSKÝ KOŠT ZNOJMO

Pultová degustace 600 nejlepších vín České republiky

26/8/2016, 18:00 – 22:30, 1.100Kč (pro 2 osoby)

 

V ceně vstupného je zahrnuto:

  • kniha KRÁL VÍN České republiky 2016
  • neomezená ochutnávka vín dle vlastního výběru dle nabídky jednotlivých stolů
  • tištěný katalog, který usnadní orientaci ve značném množství prezentovaných vzorků
  • pramenitá voda Aquila - nejlepší partner k vínu 
  • sýrový talíř - sýr Gran Moravia a sýry Král sýrů v doprovodu originálních winelád
  • masový talíř - fermentované salámy a řada "poctivá" šunka Kosteleckých uzenin a chlazené paštiky Hamé
  • chléb

Sýrový a masový talíř obdrží výhradně ti, kteří si zakoupí vstupenky v předprodeji, pro návštěvníky, kteří si koupí vstupenku na místě nejsme schopni tento servis zajistit.

 

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Velká pultová degustace 600 nejlepších vín soutěže KRÁL VÍN České republiky 2016

Ve starobylých prostorách Louckého kláštera budete moci bez omezení ochutnávat všechna vystavená vína dle vašeho výběru, neutralizovat se degustačními sousty či osvěžit vodou. Počet návštěvníků je omezen tak, aby degustace probíhala v náležitém pohodlí a pohodě. Ve 21 hod proběhne slosování všech vstupenek, výherci na místě obdrží věcné ceny. Na nádvoří Louckého kláštera pro vás bude navíc připraven doprovodný kulturní program a grilované speciality. Budete si moci zazpívat i zatancovat s cimbálovou muzikou Denár! Přijeďte do Znojma na celý víkend - připravili jsme pro vás celou řadu bonusů, které vám pobyt zpříjemní a také zlevní!

BONUSY:

S identifikačním náramkem na ruce (obdržíte v pátek večer) získáte v sobotu a v neděli:

Volný vstup na Vranovskou pláž po oba dny. Navíc se tu dne 27. 8. koná LAHOCup, na který je také vstup zdarma a navíc tu probíhá degustace vín LAHOFER, na kterou jste také srdečně zváni. Součástí doprovodného programu bude exhibice biketrialu. Na Vranově se můžete svézt se slevou 50 Kč i na lodi. Více na Lodní doprava Vranov. Stačí se prokázat náramkem! Volný vstup na Vlkovu věž s jedním vzorkem vína VOC Znojmo zdarma. Prohlídky památek se slevou - Znojemské podzemí místo za 95 Kč za 55 Kč a Radniční věž - místo za 35 Kč za 25 Kč Hotel LAHOFER - nabízí degustace 10 vzorků vín Vinařství LAHOFER na turisticky atraktivních místech - Rajská vinice u centra města Znojmě + vinný hrádekLampelberg u Vrbovce - první vzorek vína ZDARMA

ZNOVÍN ZNOJMO pro vás připravil následující bonusy:

  • Při nákupu zboží v prodejně lahvových vín v Louckém klášteře bude poskytnuta jednorázová sleva ve výši 10 %.
  • V rámci prohlídky Louckého kláštera, která je spojena s degustací vín, bude přidán jeden vzorek navíc zdarma.
  • Při návštěvě viničních tratí Šobes v Podmolí a viniční tratě Staré vinice v Havraníkách bude na ochutnávkovém stánku připraven pro návštěvníky Krále vín vždy jeden vzorek zdarma.                                                           

VINOTRH - ke vstupence na Krále vín sleva 10% v e-shopu se znojemskými víny Vinotrh.cz. Vytištěné kupony s originálním slevovým heslem pro tuto akci získáte v pátek u vstupu. Vinařství WALDBERG - nabízí 10% slevu při nákupu vín ve vinařství i v degustačním stánku ve Chvaloviské vinařské uličce Vinařství AMPELOS - nabízí 10% slevu při nákupu vín ve firemní vinotéce u odbočky na Vrbovec z hlavní silnice Znojmo – Hatě . V průběhu večera je pro vás připraven zajímavý doprovodný program. Nasnoubili jsme pro vás skvělé plantážní čokolády z Čokoládovny Fikar s vybranými moravskými víny. Některé z popsaných kombinací ochutnáte v průběhu večera v rámci řízené degustace ve stoje!

 

Facebook