Hvězdy andělům

Hvězdy andělům
Hvězdy andělům – charitativní koncert na podporu onkologickým pacientům, jejich rodinám a přátelům.

Termíny a místa konání:

Divadlo Na Fidlovačce, Praha 4 | Zobrazit na mapě

28.5.2018 19:00 Divadlo Na Fidlovačce Vstupenky
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Charitativní koncert na podporu onkologickým pacientům, jejich rodinám a přátelům.

Srdečně vás zveme na 1. ročník Charitativního koncertu Hvězdy Andělům, kde se slavnostně spustí informační portál pro onkologické pacienty, jejich rodiny a přátele. Výtěžek z tohoto koncertu půjde na zaštiťující Nadaci Archa Chantal a pro Nadační fond Amélie. Buďte u toho s námi a podpořte dobrou věc, stejně jako účinkující, mezi které patří například:

Dannie Ella, Radka Fišarová, David Gránský, Hana Holišová, Ivana Korolová, Aneta Krejčíková, Lukáš Pečenka, Peter Pecha, Chantal Poullain, Markéta Procházková, Roman Tomeš a další.

Večerem provede moderátorská dvojice Zorka a Míra Hejdovi

Projekt HVĚZDY ANDĚLŮM vznikl z osobní zkušenosti s onkologickým onemocněním, ať už v pozici pacienta či partnera nebo přátel. Naší vizí a přáním je pomoci rodinám a hlavně pacientům bojujícím se zákeřnou nemocí.

Facebook