Ondřej Havelka a jeho Melody Makers, a další

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Benefice / Charitativní akce. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Spokey Rainbow Run

Soutěž

Různá místa v ČR

19.05.201825.08.2018

O. Havelka a jeho Melody Makers, J. Špaček, P. Janečková a Camerata Janáček. Vitalitou nabitý Ondřej Havelka a swingové smrště s jeho Melody Makers, špičkový houslista Josef Špaček a fenomenálně talentovaná operní pěvkyně Patricia Janečková oba v doprovodu skvělého orchestru Camerata Janáček. Výjimečný koncert pro dobrou věc.

Předprodej na tuto akci byl již ukončen. Vstupenky zakoupíte v místě konání od 18 hodin. Děkujeme za pochopení.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

O. Havelka a jeho Melody Makers, J. Špaček, P. Janečková a Camerata Janáček

Vitalitou nabitý Ondřej Havelka a swingové smrště s jeho Melody Makers, špičkový houslista Josef Špaček a fenomenálně talentovaná operní pěvkyně Patricia Janečková oba v doprovodu skvělého orchestru Camerata Janáček. Výjimečný koncert pro dobrou věc.

Třináctým rokem pomáhá Mobilní hospic sv. Kryštofa v Ostravě a okolí klientům a jejich rodinám zvládat nemoc a závěr života tam, kde se každý cítí nejlépe – doma, ve vlastním prostředí, v kruhu svých blízkých. Služba poskytovaná zdravotními sestrami, lékaři, sociálními pracovníky a dalšími je však dlouhodobě ztrátová, odkázaná mimo jiné na příspěvky donátorů. Benefiční koncert Charity Ostrava  „Sešli se, aby pomohli…“ na podporu této potřebné služby v jedinečném prostředí ostravské auly GONG bude moderovat Aleš Juchelka.

Facebook