Benefiční večer Světlo pro Světluška

Benefiční večer Světlo pro Světluška

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Benefice / Charitativní akce. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Benefiční koncert pro RS Centrum v Motele

Klementinum, Praha

28.07.2018

Spokey Rainbow Run

Různá místa v ČR

25.08.2018

Nadační fond Světluška - Světlo pro Světlušku symbolicky rozsvítí David Koller, Miro Žbirka, Lenka Filipová, Michal Hrůza, Pavel Kříž, Ondřej Vetchý, Lucie Výborná, Tata Bojs, Čechomor, Cocoman, Tokhi, Smyčcový kvartet M. Bačové, Kűhnův dětský sbor, nevidomí umělci a sportovci

POZOR! BENEFIČNÍ KONCERT = VSTUPNÉ DOBROVOLNÉ!!!
Každý zákazník si cenu volí sám od 300 do 1.000 Kč!

Koncert je pouze na STÁNÍ!

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketmaster Česká republika, a.s. neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Rozsviťe to s námi v sobotu 24. října od 21.50 hodin v Pražské křižovatce. Benefiční večer Světlo pro Světlušku bude živě přenášet ČT1 a Radiožurnál. I v tomto roce podpoří nevidomé řada známých osobností. Světlo pro Světlušku symbolicky rozsvítí David Koller, Miro Žbirka, Lenka Filipová, Michal Hrůza, Pavel Kříž, Ondřej Vetchý, Lucie Výborná, Tata Bojs, Čechomor, Cocoman, Tokhi, Smyčcový kvartet M. Bačové, Kűhnův dětský sbor, nevidomí umělci a sportovci.
Během koncertu budou odvysílány unikátní reportáže „DEN POTMĚ". Medailonek „Komu svítí Světluška" pak představí jednoho z mnoha nevidomých, kterým Světluška pomáhá. Tento večer je také poděkováním všem, kdo Světlušce pomáhají.

Facebook