Benefiční koncert pro Karolínku

Benefiční koncert pro Karolínku

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Benefice / Charitativní akce. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Spokey Rainbow Run

Soutěž

Různá místa v ČR

19.05.201825.08.2018

Taťána Cukrová ve spolupráci s Kulturním centrem STIGMA, pořádá benefiční koncert pro devítiletou Karolínu Annu Mockl Dvořáčkovou, holčičku, která měla před šesti lety vážnou autonehodu. Při ní si bohužel poranila míchu a od té doby je na vozíčku. Vystoupí: Monika Sommerová, Adam Kukačka, Láďa Korbel a mnoho dalších…
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Taťána Cukrová ve spolupráci s Kulturním centrem STIGMA, pořádá benefiční koncert pro devítiletou Karolínu Annu Mockl Dvořáčkovou, holčičku, která měla před šesti lety vážnou autonehodu. Při ní si bohužel poranila míchu a od té doby je na vozíčku. Její rodina již nemá finanční prostředky na to, aby mohla Karolínce dopřávat veškerou péči, kterou by potřebovala (lázně, rehabilitace, další léčba).

Více o Karolínce např., zde: http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/185088/karolinka-6-po-tezke-nehode-miluje-vylety-potrebuje-terenni-vozicek.html

Proto se společně pokusíme Karolínce pomoci právě tímto koncertem!

Na akci vystoupí: Monika Sommerová, Pavla Hybešová, Adam Kukačka, Lucia Jagerčíková, Markéta Zdeňková, Táťána Cukrová, Karolína Gudasová, Adéla Částková, Láďa Korbel, Václav Mock, Tereza Marková, Anita Vajsejtlová a další.

TĚŠÍME SE NA VÁS.

Facebook