Benefiční koncert pro Chrty v Nouzi

Benefiční koncert pro Chrty v Nouzi
E-Ticket
Co je E-Ticket? M-Ticket
Co je M-Ticket?

Změna místa konání

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Benefice / Charitativní akce. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Spokey Rainbow Run

Soutěž

Různá místa v ČR

19.05.201825.08.2018

Irští greyhoundi potřebují pomoci. Nutně. Víc, než by se na první pohled mohlo zdát. Každý rok jich tisíce odchází někam, odkud se už nevracejí, a pokud bohové neotevřou oči, bude jich tam odcházet brzy ještě více. Učinkující: Tereza Černochová, Blue Effect, Portless, a další
ZMĚNA MÍSTA KONÁNÍ

 

Původní místo: Retro Music Hall Nové místo: Nová Chmelnice

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Agentura CZECH Artists Management International pořádá ve spolupráci s Möbius o.s. Benefiční koncert pro Chrty v nouzi, který se bude konat 14. 9. 2015 od 19 hodin v Praze.

Záštitu nad koncertem převzali Marta Kubišová a MVDr. Jan Herčík, CSc. s chotí Kateřinou.

Irští greyhoundi potřebují pomoci. Nutně. Víc, než by se na první pohled mohlo zdát. Každý rok jich tisíce odchází někam, odkud se už nevracejí, a pokud bohové neotevřou oči, bude jich tam odcházet brzy ještě více.

Některým z nás právě teď odpočívají ti zachránění šťastlivci doma na pelíšku nebo na gauči. Získali si naše srdce a neumíme si představit, že by to mohlo být jinak. Jejich bráškové a ségry ale bohužel čekají tam na druhé straně.

Dokážeme jim pomoci?

Učinkující:

The Tap Tap
Tereza Černochová
Blue Effect
Portless
a další

FB funpage: https://www.facebook.com/beneficeprochrtyvnouzi

Facebook