Benefiční večer světlo pro Světlušku

Benefiční večer světlo pro Světlušku

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Benefice / Charitativní akce. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Benefiční Tančírna StarDance

Obecní dům, Praha

23.11.2017

Adventní koncert: Chantal Poullain

Různá místa v ČR

05.12.201706.12.2017

Cena: viz. níže

Světluška je dlouhodobý projekt Nadačního fondu Českého rozhlasu založený na solidaritě a dobré vůli lidí, kteří se rozhodli darovat nevidomým trochu světla.

Vstup do prostor konání akce je mezi 20.00 a 20.45

 


Každý zákazník si cenu volí sám od 300 do 1.000 Kč! Výše vstupného je dobrovolná !!!

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Benefiční večer Světlo pro Světlušku 2014

Oslavte s námi 11. narozeniny Světlušky na 10. benefičním večeru Světlo pro Světlušku, který se uskuteční v sobotu 25. října od 21.15 hodin v Pražské křižovatce a živě jej bude živě přenášet ČT1 a Radiožurnál.

I v tomto roce podpoří nevidomé řada známých osobností. Světlo pro Světlušku symbolicky rozsvítí Ondřej Vetchý, Dagmar Pecková, Chinaski, Bára Basiková, Lukáš Pavlásek, Cocoman, Tokhi, Kühnův dětský sbor a další talentovaní nevidomí na jednom podiu.

Večerem provede moderátorka Lucie Výborná.

Během koncertu budou odvysílány unikátní reportáže „DEN POTMĚ“. Medailonek „Komu svítí Světluška“ pak představí jednoho z mnoha nevidomých, kterým Světluška pomáhá. Tento večer je také poděkováním všem, kdo Světlušce pomáhají.

Více informací: www.svetluska.net

Facebook