Koncert za mobil

Koncert za mobil

Získejte vstupenku za starý mobil

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Benefice / Charitativní akce. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Benefiční Tančírna StarDance

Obecní dům, Praha

23.11.2017

Adventní koncert: Chantal Poullain

Různá místa v ČR

05.12.201706.12.2017

Wanastowky zahrají za vysloužilé mobily, podpořte s nimi recyklaci elektroniky!

Výměna starého mobilu za vstupenku

 

Výměna starého mobilu za vstupenku je možná pouze na našem hlavním prodejním místě: Ticketpro Rokoko, Václavské náměstí 38, Praha 1.  Zákazník odevzdá starý mobil a za něj dostane vstupenku na koncert.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

6. 9. 2014 ve velkém sále pražské Lucerny završí koncert kapely Wanastowi vjecy, PORTLESS a Viktora Dyka & WAW soutěž Mobilcup, založenou na recyklaci a podpoře nadačního fondu Zelený život. Kdo by neznal dnes již legendární českou kapelu Wanastowi vjecy, která už od roku 1988 přináší nezapomenutelné hity.

Fotky a videa

Facebook