Taneční swingový a benefiční galavečer

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Benefice / Charitativní akce. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Benefiční koncert pro Nadační fond IMPULS

Kostel Sacre Coeur, Praha 5

17.04.2018

Spokey Rainbow Run

Soutěž

Různá místa v ČR

19.05.201825.08.2018

Čtvrtý ročník nového a netradičního swingového tanečního galavečera, kde zažijete jedinečnou atmosféru plnou swingové hudby a ještě si k tomu budete moci zatančit. Ti, kteří netančí si mohou jen tak u sklenky vína vychutnat bohatý program.

POZOR!

Předložením zakoupené vstupenky na tento Galavečer získáte 10% slevu na nákup SPOLEČENSKÉHO ODĚVU v prodejně Volansky fashion - Vinohradská 28, tramvaj č. 11 a 13 - zastávka Italská.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

TANEČNÍ SWINGOVÝ A BENEFIČNÍ GALAVEČER

 

Čtvrtý ročník nového a netradičního swingového tanečního galavečera, kde zažijete jedinečnou atmosféru plnou swingové hudby a ještě si k tomu budete moci zatančit. Ti, kteří netančí si mohou jen tak u sklenky vína vychutnat bohatý program.

Za doprovodu rozhlasového Big Bandu Gustava Broma pod vedením Vlada Valoviče  jako hosté večera vystoupí jedna z královen popu a výborná muzikálová zpěvačka Leona Machálková.

 Nejen na pódiu, ale i na parketu to s vámi roztočí skvělý zpěvák a tanečník  Josef laufer.

Večer bude obohacen o zajímavé taneční ukázky v podání špičkových tanečních párů.

Jako speciální host večera vystoupí talentovaný nevidomý zpěvák a klavírista Honza Jareš.

Posláním tohoto večera není jen zábava, ale podpora dobré věci. Partnerem těchto večerů je Nadační fond Mathilda, který podporuje zrakově postižené a výcvik vodících psů pro nevidomé. Zakoupením vstupenky na tento večer, tak podpoříte i vy, jednoho nevidomého, kterému v průběhu večera bude předán šek s částkou, která pomůže tomuto člověku k pořízení vodícího psa.

Facebook