Carnevale 2012

Carnevale 2012
Vyvrcholení carnevalové chcete-li masopustní saisony se v roce 2012 uskuteční v termínu 10. - 21. února 2012
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

CARNEVALE PRAHA 

10. - 21. ÚNORA 2012 / 

 

BELLARIA 

SOBOTA 11. února, 19.30

Barokní koncert a večeře.  

Živá barokní hudba, operní arie, tance a balety ze slavných oper XVII. a XVII. století, následuje barokní večeře. 

Stylizace barokní festivity v autentickém prostoru barokního paláce.

Aperitif - Concert - Gourmánská barokní večeře - hudba dohrála, druhé dějství večera právě začíná... Přijměte pozvání k neobyčejné barokní večeři, kterou pod uměleckým dohledem Franzise Wussina.

 

AMORETTO

NEDĚLE 12. února, 15.00

Dětský karnevalový rej v maskách, účinkuje slavný klaun a žonglér PUPA. 

Karnevalová neděle patří dětem. Krásné princezny, udatní rytíři, mystičtí drakové i vznešení andělé si dávají dostaveníčko na nejkrásnějším dětském plese ve velkolepém paláci v centru staré Prahy. Hudba, hry, zábava a soutěž o nejkrásnějsí masku 

. . .  A také pochopitelně sladká odměna.

Dress Code: kostým & maska

 

OPERA BAROCCA 

denně od neděle 12.  do čtvrtka 16. února, 19.30 h

a dále od neděle 19. do úterý 21. února, 19.30 h

OPERA BAROCCA / barokní soiré

hudba, tanec a zpěv na evropských dvorech XVII. a XVIII. století v době Carnevalu

Organizátoři Carnevale Praha ve spolupráci s Institutem barokní kultury připravily pro carnevalovou saisonu 2012 cyklus hudebně - tanečních vystoupení OPERA BAROCCA Ve vznešeném prostředí Clam-Gallasova paláce, jedné z nejkrásnějších pražských barokních staveb, vystoupí špičkoví čeští umělci specializující se na autentickou interpretaci barokní hudby. Hudebníci, zpěváci a tanečníci v dobových kostýmech a maskách představí hudbu, arie a rekonstrukce tanců ze slavných oper a baletů XVII. a XVIII. století. V programu zazní hudba A. Vivaldiho , G. F. Händela, M. Maraise, J. B. Lullyho, A. Campry, G. Fingera, T. Albinoniho, J. Myslivečka a W. A. Mozarta v podání Carnevale Baroque Orchestra (Hipocondria Ensamble); Dobové tance zatančí soubory Danseurs Nobles a Hartig Ensemble – tance a balety tří staletí.

 

CRYSTAL BALL 

Tradiční velký barokní ples v maskách v autentickém barokním paláci.

Magická karnevalová noc plná fantazie, hudby, delikátního jídla a zábavy. Okouzlující večer v Praze, úžasné sály velkolepého Clam-Gallasova paláce, oslnivé kostýmy plující v tónech barokních melodií, tanečníci, hudební mistři, charmantní primadonny, akrobaté a báječní herci žijící na císařském dvoře jsou vznešenou společností na omamném maškarním Randez-Vous

V 18. století byla Praga proslulá svými úžasnými karnevalovými oslavami. Na maškarních bálech, které bývaly velice charmantní a působivé, si tehdejší slavné osobnosti dávali svá Randez-Vous. Královská Praga byla e.g. jediným místem, kde se osobně setkávali Mozart a Casanova. Samozřejmě o karnevalové sezoně...

 

Dress Code: 

Dobový společenský kostým a maska jsou obligatorní. 

 

Rental Costume

Ti, kteří nemají vlastní kostým, si mohou prostřednictvim ateliéru Franzis Wussin kostýmy zapůjčit. 

Kostým se zapůjčuje 1 den před Crystal Ballem v Boudoiru v Pachtově paláci v pátek 17. 2. 2012 na 3 dny a je třeba se objednat předem.

Rental Price

Cena za zapůjčení kostýmu: od 6.000 Kč

Cena zápůjček závisí na typu kostýmu a jeho složitosti (ceně).

Dále je možné si objednat make-up, barokní paruku, či účes a asistenci při oblékání.

Kde:

  • Různá místa v Praze, ,

Web: http://www.carnevale.cz

Fotky a videa

Facebook