Tim Burton a jeho svět - Autogramiáda - Vyprodáno

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Společenské akce. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Benefiční Tančírna StarDance

Obecní dům, Praha

23.11.2017

Home Credit Arena Liberec

Home Credit Arena, Liberec

29.11.201722.05.2018

Expozice Tim Burton a jeho svět se pro veřejnost slavnostně otevře 28. března 2014. Výstavu v Domě U Kamenného zvonu zahájí tento americký režisér osobně, a to autogramiádou pro několik šťastlivců.

Prodej speciálních vstupenek opravňujících ke vstupu na výstavu s osobní autogramiádou bude spuštěn dne 14. 3. 2014 v 10.00

 

U této akce bude u plateb za Vstupenky prostřednictvím platebních karet každému zákazníku platícímu platební kartou naúčtována zvláštní odměna ve výši 2,8% vč. DPH, která bude sloužit zejména k pokrytí nákladů spojených s bankovními poplatky účtovanými bankou za provedení transakce.

 

Vstupenky na výstavu koupíte zde.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Získejte vstupenky na osobní autogramiádu s Timem Burtonem!

Expozice Tim Burton a jeho svět se pro veřejnost slavnostně otevře 28. března 2014. Výstavu v Domě U Kamenného zvonu zahájí tento americký režisér osobně, a to autogramiádou pro několik šťastlivců.

Prodej speciálních vstupenek opravňujících ke vstupu na výstavu s osobní autogramiádou bude spuštěn dne 14. 3. 2014 v 10.00. Omezený počet speciálních 250 ks vstupenek bude v předprodeji pouze na webu společnosti Ticketpro, a to v základní ceně 190 Kč.

Upozorňujeme, že Tim Burton bude podepisovat zejména tyto knihy:

·         The Art of Tim Burton (AJ)

·         Ústřičkova smrt a jiné příběhy (ČJ, AJ)

·         Oficiální katalog výstavy Tim Burton a jeho svět

·         Můra noční předvánoční (vychází 24.3. v nakladatelství Argo) (ČJ, AJ)

Ostatní předměty jako DVD, reklamní předměty, plakáty, katalogy MoMA atd. nebude Tim Burton podepisovat. Na místě autogramiády bude ověřeno, zda je kniha k podpisu vhodná. Knihy bude možné zakoupit také přímo v Domě U Kamenného zvonu.

Autogramiáda proběhne 28. března 2014 v 11:30.

Facebook