Rodičovství bez bojů: Jaroslav Dušek uvádí Naomi Aldort

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Společenské akce. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Benefiční Tančírna StarDance

Obecní dům, Praha

23.11.2017

Home Credit Arena Liberec

Home Credit Arena, Liberec

29.11.201722.05.2018

Jaroslav Dušek uvádí Naomi Aldort
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Jaroslav Dušek uvádí Naomi Aldort

Uznávaná americká rodinná poradkyně už dlouhá léta učí rodiče po celém světě, jak měnit svůj vztah s dětmi. Radí nám, jak dítěti porozumět a jak se k němu chovat, aby jeho správné jednání nevyplývalo ze strachu z rodičů, ani z potřeby získat jejich uznání, ale z jeho vlastní svobodné vůle. Jaroslav Dušek představí Naomi Aldort v pražské Lucerně. Přijďte si také poslechnout, jak můžeme změnit svůj vztah s dětmi a namísto neshod, odporu a boje prožívat svobodu, sílu a radost.

Více informací: www.naomialdort.cz

Facebook