Taneční show A-Styl - Jeden den

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Společenské akce. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Home Credit Arena Liberec

Home Credit Arena, Liberec

29.11.201722.05.2018

Romantic Christmas in Old Prague

Clam-Gallasův palác, PRAHA 1

01.12.201716.12.2017

Největší taneční škola v regionu, několikanásobní mistři ČR ve street dance ASTYL LIBEREC pořádá originální taneční show určenou široké veřejnosti. Tanec, emoce, zábava, originální choreografie - to vše Vás čeká v podání téměř 600 tanečníků. Opět nebudou chybět ani skvělí moderátoři, kteří Vás provedou neotřelým příběhem, do kterého bude celá show zasazena. To si nenechte ujít!
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

A-STYL SHOW – JEDEN DEN

Největší taneční škola v regionu, několikanásobní mistři ČR ve street dance A-STYL LIBEREC pořádá originální taneční show určenou široké veřejnosti. Tanec, emoce, zábava, originální choreografie - to vše Vás čeká v podání téměř 600 tanečníků. Opět nebudou chybět ani skvělí moderátoři, kteří Vás provedou neotřelým příběhem, do kterého bude celá show zasazena. To si nenechte ujít!

Taneční škola A-STYL LIBEREC se práci s dětmi a mládeží věnuje již od roku 1998. V současné době provozuje taneční a pohybové A-STYL Centrum v areálu Sport Parku Liberec. Před otevřením centra se zaměřovala na dvě hlavní činnosti - výuka moderního tance (hip hop) a příprava roztleskávaček (cheerleaders). V obou činnostech patří mezi českou špičku.

A-STYL Centrum nabízí velkou škálu tanečních a pohybových aktivit určených široké veřejnosti - od předškolních dětí až po seniory. Kromě tanečních lekcí (hlavně street dance, poppin, ale i jazz dance) zde najdete také sekci roztleskávaček (cheerleaders), sekci aerobiku, či spoustu dalších zajímavých tanečních a pohybových programů (zumba, tae-bo, cvičení pro předškoláčky).

Fotky a videa

Facebook