Struny dětem: Live looping (En.dru + Dan Bárta )

Struny dětem: Live looping (En.dru + Dan Bárta )

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Ostatní akce pro děti. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Hra kouzel a magie

Divadlo kouzel, Líbeznice u Prahy

21.01.201816.06.2018

Krkonošské pohádky 2: Anče a Kuba mají Kubíka

Divadlo Bez zábradlí, Praha 1

27.01.201810.03.2018

Beatboxová rytmika a efekty, vokály a imitace hudebních nástrojů v čistě vokální improvizaci En.drua a Dana Bárty. Za pomoci loopstation vzniká přímo před tebou neopakovatelný hudební zážitek.

Live  Looping (koncert)

En.dru + Dan Bárta

Věk: 4-6, 7-9, 10+

 

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Čerstvý vicemistr světa v loopingu- Boss World Looping Championship, dvojnásobný mistr České republiky v beatboxu, vítěz Evropské soutěže 1st Marathon beatbox battle, mistr ČR a vicemistr světa v kategorii team beatbox s kapelou Beatburger band, dvojnásobný vítěz Czech Boss Looping contest En.dru kromě samotné beatboxově-vokální improvizace využívá i hudební improvizace s použitím tzv. loopstation.

www.endru.cz

 

Dan Bárta, mnohonásobný držitel ceny Akademie populární hudby v kategorii zpěvák roku i ocenění Žebřík-Report Music Awards v téže kategorii, patří k našim nejvýraznějším hudebním osobnostem. Stál u zrodu hudebních formací Alice, Die El. Eleffant či Illustratosphere. V posledních letech se stále více objevuje v alternativních projektech a své místo si našel i v ryze jazzových kreacích. Dan Bárta je vynikající improvizátor, což dokázal například při svých vystoupeních po boku Bobbyho McFerrina.

http://www.danbarta.cz/

Facebook