Michalův salát (Michal Nesvadba)

Michalův salát (Michal Nesvadba)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Ostatní akce pro děti. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Kouzelné vánoce aneb Já nejsem Ježíšek ale Kožíšek

Divadlo kouzel, Líbeznice u Prahy

19.11.201731.12.2017

Yat- Kha (Tuva) - dětský koncert

Palác Akropolis, Praha 3

23.11.2017

nové představení které poprvé uvedl Michal na jaře 2011 se po tématech o těle, o jídle, o zvířátkách, o kytičkách a jiných věnuje tématu knížek.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Michalův salát

- nové představení které poprvé uvedl Michal na jaře 2011 se po tématech o těle, o jídle, o zvířátkách, o kytičkách a jiných věnuje tématu knížek.

Knížky jsou moudré, veselé, obrázkové, velké, malé a hlavně oblíbené a často čtené ale i ty na které se práší.

Michal dětem představí své království knížek. Jeho nádhernou knihovnu a nebude chybět ani dobrodružství které se nestává jen v knížkách a při jejich čtení, ale Michal a jeho knížky se postupně stanou kamarády.
 Cesta k tomuto  přátelství však není úplně přímá.

Michal objevuje ve své knihovně snář, který má rád klid a snění, objevuje oblíbenou knihu maminek - kuchařku která před ním raději uteče, protože Michal si občas myslí, že i z knížek může jen tak udělat salát.  Dokonce se chvíli snaží domluvit i s cizincem, kterým je slovník cizích slov a který se ukrývá ve většině knihoven. 

 Každá knížka chce vyprávět příběhy, jak to ale dopadne když Michal v knihovně najde knihu, které její příběh někdo vzal. Kdo to byl? Na to děti přijdou až na představení společně s Michalem a jeho kamarádem telefonním seznamem. 

Mimo knížek se v knihovně u Michala objeví i malý, neposedný ale roztomilý MOL. Jestli tam bydlí, nebo si jen letí kolem, co má v plánu a zda ho mají knížky rády na to děti s Michalem společně také přijdou.

Legrační představení ve kterém poprvé mluví i Michalovy lepící pásky je plné nových zlepšováků a vynálezů, které rozvijí dětskou fantazii. Těšíme se na vás!

Fotky a videa

Facebook