Michal Nesvadba - Michal maluje - Galašou

Michal Nesvadba - Michal maluje - Galašou

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Ostatní akce pro děti. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Hra kouzel a magie

Divadlo kouzel, Líbeznice u Prahy

21.01.201816.06.2018

Krkonošské pohádky 2: Anče a Kuba mají Kubíka

Divadlo Bez zábradlí, Praha 1

27.01.201810.03.2018

První Michalova velká galašou! První představení s velkou scénou a vývojem představení se mění nejen obraz scény ale i sám Michal!

Jedná se o hodinové představení (nemá přestávku )!

 

Jednotné vstupné pro děti od 3let.

 

Děti 1 a 2roky staré v doprovodu dvou platících zdarma bez nároku na místo - věk dětí se bere v době vystoupení, né v době nákupu vstupenek!

 

Sleva 50% pro držitele karet ZTP/P (při vstupu i nákupu nutno předložit průkazku, jinak je vstupenka neplatná či ji nelze zakoupit).

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Když to nemůžeš říct a ani napsat, tak to namaluj! Malování je nejmenším dětem nejbližší způsob komunikace k vyjádření svých citů, nálad, radostí i smutku. Získávají možnost si ověřit v praxi svoji zručnost, dovednost a fantazii. Kresby jsou jejich prvními dárky svým nejbližším.

Během celého představení Michal vede dialog s diváky v sále, je s nimi v úzkém kontaktu, reaguje na jejich připomínky, rady, ale i nástrahy. Vše v nadsázce grotesky. Jeho kresby na velkých plochách dekorace jsou jednoduché, srozumitelné, ale především akční. Doposud takhle nikdo ve světě nemaloval.

Představení je vyvrcholením jevištní práce se samolepicí barevnou páskou, která prošla vývojem od vyrábění jednoduchých plastických tvarů, přes reálné předměty, kostýmy, aby nakonec bylo možné s ní malovat kresby v nadživotní velikosti.

Tempo představení je strhující. Jediné představení, kde si Michal na pomoc bere rádce, ale tentokráte né z diváckého publika. Jeho kresby na jevišti ožívají a tak mimo Kocourka, holčičky a kluka se na jevišti objeví i skřítek František a právě jeho rada Michalovi hodně pomůže!

Tato šou by měla být gala představením Michala Nesvadby tak, jak ho děti neznají, i když se neubrání klasických narážek a pohybových kreací, které tvoří základ jeho televizní tvorby pro děti.

Toto představení podtrhuje a obohacuje velice kvalitní, milá, velmi zajímavá hudba skladatele Zdeňka Zdeňka.

Fotky a videa

Facebook