Česká mše vánoční - Dětská Opera Praha

Česká mše vánoční - Dětská Opera Praha
Vánoční mše „Hej mistře“ od Jakuba Jana Ryby v podání Dětské opery Praha

Termíny a místa konání:

Divadlo Bez zábradlí, Praha 1 | Zobrazit na mapě

3.12.2017 11:00 Divadlo bez zábradlí Vstupenky
3.12.2017 13:30 Divadlo bez zábradlí Vstupenky
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Dětská opera ukazuje dílo v divadelní podobě, kdy je dětskému divákovi přiblížen příběh a kde je přítomna i osoba skladatele, která do představení vkládá opravdovou přitažlivost a dynamičnost. Ožívají postavy zpěváků, pastýře, Panny Marie a ostatních venkovanů v dobových kostýmech. Herecké ztvárnění spolu s melodickou hudbou Ryby, prezentované Dětskou operou Praha, je velmi krásné a smyslově přitažlivé a děti si mohou při ní i zazpívat. Vhodné pro rodiče s dětmi. DĚTSKÁ OPERA PRAHA je soubor dětských a mladých sólistů studujících zpěv. Založila ji v roce 1999 sólistka opery Národního divadla v Praze a profesorka zpěvu na Státní konzervatoři Jiřina Marková-Krystlíková. Soubor má široký repertoár částečně nastudovaný i v italštině a němčině.

Facebook