Česká mše vánoční - Dětská Opera Praha

Česká mše vánoční - Dětská Opera Praha

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Ostatní akce pro děti. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Hra kouzel a magie

Divadlo kouzel, Líbeznice u Prahy

21.01.201816.06.2018

Krkonošské pohádky 2: Anče a Kuba mají Kubíka

Divadlo Bez zábradlí, Praha 1

27.01.201810.03.2018

Vánoční mše „Hej mistře“ od Jakuba Jana Ryby v podání Dětské opery Praha
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Dětská opera ukazuje dílo v divadelní podobě, kdy je dětskému divákovi přiblížen příběh a kde je přítomna i osoba skladatele, která do představení vkládá opravdovou přitažlivost a dynamičnost. Ožívají postavy zpěváků, pastýře, Panny Marie a ostatních venkovanů v dobových kostýmech. Herecké ztvárnění spolu s melodickou hudbou Ryby, prezentované Dětskou operou Praha, je velmi krásné a smyslově přitažlivé a děti si mohou při ní i zazpívat. Vhodné pro rodiče s dětmi. DĚTSKÁ OPERA PRAHA je soubor dětských a mladých sólistů studujících zpěv. Založila ji v roce 1999 sólistka opery Národního divadla v Praze a profesorka zpěvu na Státní konzervatoři Jiřina Marková-Krystlíková. Soubor má široký repertoár částečně nastudovaný i v italštině a němčině.

Facebook