Tábor 4CAMPS

Tábor 4CAMPS

Kdy: 1.7.2017 - 27.8.2017

Poskládej si svůj tábor s youtubery!

Camp je v prodeji pouze prostřednictvím internetu a není možnost rezervací.

 

Postup při registraci. 
Po zakoupení táboru je ještě nutné se zaregistrovat na webu 4CAMPS.cz 

Při registraci na webu 4CAMPS.cz  do poznámky prosím uveďte číslo Vaší objednávky z nákupu na webu Ticketpro. Po uskutečnění registrace na tábor Vám přijde emailem rekapitulace objednávky a podklady pro platbu, tábor již ale znovu neplaťte, Vaše registrace s platbou bude spárovaná na základě čísla Vaší objednávky z Tickepro.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

4CAMPS

Poskládej si svůj tábor s youtubery!

 

CRAFTCAMP

Každý den žijeme Minecraftem!

Miluješ Minecraft? Přijeď na tábor svých snů a vydej se s námi na společnou misi.

Miluješ svět postavený z kostiček a umíš se zorientovat v neznámém prostředí? Bez problémů dokážeš zabít kdejakou potvoru a překážky tě neděsí? V MineCraftu jsi jako doma, dokážeš si ho užít a víš jak přežít? Tak právě pro tebe je tu CraftCamp, tábor s MineCraftem pro moderní děti. Přidej se k nám. Společně se pustíme do dobrodružné mise a budeme zvládat obtížné a zábavné výzvy nejen na počítači, ale také na živo v přírodě. V

 

PLAYCAMP

Přijeď s námi zapařit!

Máme super vybavení, nejnovější hry a na našich LAN party nechyběj ani profíci!

Paříš na PC? Nedokážeš si bez hraní nejvychytanějších her představit svůj život? Zbožňuješ Let'splay videa a chceš se setkat s jejich tvůrci? Toužíš zažít úplně nové dobrodružství v  přírodě a bavit se při sportech se super partou nových kámošů? Jedině PlayCamp je tábor pro tebe!

 

VIDEOCAMP

Ukaž svůj talent světu!

I Ty můžeš zářit před kamerou! Nauč se triky od známých youtuberů.

Svět dobývají videa a YouTube. Přijeď na VideoCamp a nauč se natáčet videa, vlogy, krátké filmy a Let’splaye. Zjistíš, jak postupovat za kamerou i před ní. Poznáš nové kamarády a možná i budoucí parťáky.

Připravili jsme pro tebe Akademii úspěšného Youtubera. Úspěšní Youtubeři tě povedou tvorbou videa krok za krokem. Naučíš se, jak psát scénáře a mluvit do kamery. Zjistíš, jak se zviditelnit a vytvořit si velké množství odběratelů na svém YouTube kanálu.

Láká tě herectví? Máš talent a chceš ukázat, co v tobě je? Přijeď mezi nás! Naučíš se pracovat s hlasem, mimikou a další fígle pro úspěšné herce. VideoCamp ti dá možnost zazářit před kamerou.

Povzbuď svou kreativitu a rozšiř si obzory. Přesně to potřebuješ k nastartování slibné kariéry!

 

STYLECAMP

Vykroč z davu stylem!

Najdi, v čem vynikáš, a neboj se to ukázat! Poradí ti známé tváře a užiješ si super zábavu.

Svět 4CAMPS již druhý rok přináší tábor o stylu, StyleCamp! Styl vychází z tebe sama – je to způsob komunikace, vystupování i volba koníčků a aktivit. Ale určitě nehodláme vynechat módní trendy, make-up a krásné účesy. Přijeď na StyleCamp a bav se s kamarádkami o tom co máš nejraději, o trendech, kráse a osobnosti!

 

MOVECAMP

Dobrodružství, které tě rozhýbe!

Týmové turnaje, utkání plná adrenalinu i závod o přežití. Tady se nudit určitě nebudeš! MoveCamp není tábor pro bábovky!

Užiješ si nadupané týmové turnaje a adrenalinové závody, zkusíš si desetiboj, zlepšíš si kondičku, zažiješ survival dobrodružství v neprostupné džungli a kromě nových kamarádů poznáš i svoje limity. Sáhnout si na dno může být totiž i příjemné, když víš, že tě ostatní podrží a pustí tě jen tam, kam ty sám chceš.

Kde:

  • Různá místa v ČR a SK, ,

Web: https://www.4camps.cz/
Facebook: https://www.facebook.com/4CAMPS/?fref=ts

Fotky a videa

Facebook