Struny dětem: Zachraňme melodii!

Struny dětem: Zachraňme melodii!

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Ostatní akce pro děti. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Hra kouzel a magie

Divadlo kouzel, Líbeznice u Prahy

21.01.201816.06.2018

Krkonošské pohádky 2: Anče a Kuba mají Kubíka

Divadlo Bez zábradlí, Praha 1

27.01.201810.03.2018

Smyčcový komorní orchestr, diriguje Pavel Trojan Jr. - Divadelní koncert klasické hudby s pohádkovou zápletkou pro celou rodinu. Princezna Melodie je vězněna náladovým černokněžníkem.

věk: 4-6, 7-9, 10+

(koncert 60 min.)

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Divadelní koncert klasické hudby s pohádkovou zápletkou pro celou rodinu. Princezna Melodie je vězněna náladovým černokněžníkem. Na scénu však přichází odhodlaný hrdina s dirigentskou taktovkou, který s vydatnou pomocí komorního orchestru dokáže splnit nelehké hudební úkoly a princeznu zachránit. Přijď se zaposlouchat do slavných i méně známých melodií mistrů klasické hudby napříč barokem, klasicismu i pozdního romantismu a seznam se s tím, co všechno dokáže hudba vyjádřit. Scénář, režie a textová úprava: Tereza Karpianus;princezna - soprán: Irena Pohl Houkalová; černokněžník: Filip Jevič.

Facebook