Struny dětem: Kapela bez nástrojů

Struny dětem: Kapela bez nástrojů

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Ostatní akce pro děti. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Krkonošské pohádky 2: Anče a Kuba mají Kubíka

Divadlo Bez zábradlí, Praha 1

27.01.201810.03.2018

S kouzly kolem světa

Divadlo kouzel, Líbeznice u Prahy

27.01.201825.08.2018

Co všechno dokáže lidský hlas? Je sborový zpěv výsadou vážné hudby, nebo může skvěle znít i bez doprovodu nástrojů zpívaný jazz, pop, reggae či drum´n´bass? Jak se dělá beatbox? A jak improvizující sbor? Do tajů zpěvu a cappella vás zasvětí vokální skupina SKETY.

věk: 4-6, 7-9, 10+

(koncert 60 min.)

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Co všechno dokáže lidský hlas? Je sborový zpěv výsadou vážné hudby, nebo může skvěle znít i bez doprovodu nástrojů zpívaný jazz, pop, reggae či drum´n´bass? Jak se dělá beatbox? A jak improvizující sbor? Do tajů zpěvu a cappella vás zasvětí vokální skupina SKETY. Zpěv: Veronika Vítová, Alice Bauer, Marta Kloučková, Michal Strnad, Štěpán Janoušek, Petr Wajsar.

Facebook