František pomáhá Majdě a Petrovi zachránit divadlo

František pomáhá Majdě a Petrovi zachránit divadlo

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Ostatní akce pro děti. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Hra kouzel a magie

Divadlo kouzel, Líbeznice u Prahy

17.02.201816.06.2018

Krkonošské pohádky 2: Anče a Kuba mají Kubíka

Divadlo Bez zábradlí, Praha 1

27.01.201810.03.2018

Milovaný skřítek Františkem z Fanfárie v novém představení spolu s Majdou z Kouzelné školky a jejich novým kamarádem Petrem přijíždí opět mezi své dětské obdivovatele v představení Jak František pomohl Majdě a Petrovi zachránit divadlo!

Jednotné vstupné pro děti od 3let.

Zdarma pouze 1a 2 leté děti na klíně v doprovodu 2 platících - věk dětí se bere v době vystoupení, né v době nákupu vstupenek!

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Jak František pomohl Majdě a Petrovi zachránit divadlo, licenční představení ČT 2015!

Agentura Pragokoncert a její dětské oddělení přivítalo jaro novým představením v licenci České televize, oblíbeného televizního pořadu Kouzelná školka! Milovaný skřítek Františkem z Fanfárie v novém představení spolu s Majdou z Kouzelné školky a jejich novým kamarádem Petrem přijíždí opět mezi své dětské obdivovatele v představení Jak František pomohl Majdě a Petrovi zachránit divadlo!

Již brzy (od září 2015) se s novou dvojicí Majda a Petr budete zároveň potkávat v novém TV pořadu Písničkohraní na ČT Déčku, v divadle se Majda s Petrem a Františem představují tedy již nyní.

Zábavný pořad pro nejmenší, s písničkami Hany Navarové a texty Jana Vodňanského, Tomáše Hanáka a dalších. V novém licenčním pořadu ČT oba hlavní představitelé veselou, zábavnou a interaktivní formou provedou malé diváky světem divadla, tajemství velkých sálů a jejich nástrah se kterými jim bude velmi rád pomáhat právě oblíbený skřítek František z Fanfárie tak, jak ho děti znají, jako zvýdavého, milého kamaráda a někdy i všeználka :-). Jaká zábavná nebo napínavá situace a atmosféra překvapí Majdu i Petra si nyní děti můžou tipovat a těšit se! Nebudou se muset ničeho bát, ale občas bude třeba držet palce, aby ty záhady nakonec všechny dobře dopadly.
Těšíme se tedy na vás, na závěr nebude chybět ani veselé tancování :-) na Majdiny nejoblíbenější písničky!
Tak se přijďte bavit s Kouzelnou školkou na jediném představení s televizním skřítkem Františkem!
 

Hrají: Majda - Magdalena Reifová a Petr  - Petr Vacek, František hlas: Tomáš Juřička

Fotky a videa

Facebook