Valašské divadelní léto: Michalův salát

Valašské divadelní léto: Michalův salát

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Ostatní akce pro děti. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Krkonošské pohádky 2: Anče a Kuba mají Kubíka

Divadlo Bez zábradlí, Praha 1

27.01.201810.03.2018

S kouzly kolem světa

Divadlo kouzel, Líbeznice u Prahy

27.01.201825.08.2018

V rámci 13. ročníku Valašského Divadelního Léta 2015 vás čeká malý dárek v podobě vystoupení Michala Nesvadby s novým programem „MICHALŮV SALÁT“.  Na vystoupení se uskuteční 31.7.2015 v Rožnově pod Radhoštěm.  
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Pozvánka na dětské vystoupení

Michala Nesvadby s programem

  „MICHALŮV SALÁT“

Agentura Pragokoncert přiváží dětem v rámci 13.ročníku Valašského Divadelního Léta 2015 malý dárek v podobě vystoupení Michala Nesvadby s novým programem „MICHALŮV SALÁT“.  

Na vystoupení se děti mohou přijít podívat v pátek 31.července v 17:00 hod. do amfiteátru Dřevěného městečka v Rožnově pod Radhoštěm.

             Michal a jeho hra předčila všechny současné projekty pro děti. Jeho komunikace a zapojení dětí do magické hry je fascinující nejen pro děti samé, ale i pro dětský doprovod – rodiče. Děti se během představení dozvídají spoustu cenných informací a v tomto (zatím nejnovějším) představení se Michal věnuje a odhaluje tajemství, která skrývají knížky.
            Dětem bude představeno království knížek, nádherná knihovna a nebude chybět ani dobrodružství, které se nestává jen v knížkách a při jejich čtení… Michal a jeho knížky se postupně stanou kamarády, avšak cesta k tomuto přátelství není úplně přímá.  Mimo knížek se v knihovně u Michala objeví i malý, neposedný ale roztomilý mol. Jestli tam bydlí, nebo si jen letí kolem, co má v plánu a zda ho mají knížky rády, na to děti s Michalem společně přijdou také.

Legrační představení, ve kterém poprvé mluví i Michalovy lepící pásky, je plné nových zlepšováků a vynálezů, které rozvijí dětskou fantazii. Těšíme se na vás!

            Děti mohou Michala pravidelně vídat v České Televizi v programu Kouzelná školka, kde vystupuje s populární postavičkou – skřítkem Františkem.

            Předností zatím nejnovějšího představení „MICHALŮV SALÁT“ je aktivní zapojení dětí a to nejen v prvních řadách, množství nečekaných překvapení, komičnost protagonisty, cit pro vyjádření, práce s netradičními samolepícími pásky Mr. Tapeman, které rozvíjí fantazii, lehkost žánru a legrace.

Fotky a videa

Facebook