Kašpárek v rohlíku

Kašpárek v rohlíku

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Ostatní akce pro děti. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Krkonošské pohádky 2: Anče a Kuba mají Kubíka

Divadlo Bez zábradlí, Praha 1

27.01.201810.03.2018

S kouzly kolem světa

Divadlo kouzel, Líbeznice u Prahy

27.01.201825.08.2018

Zveme vás na hudební představení skupiny Kašpárek v rohlíku, zástupce hnutí BEJBYPANK, v rámci turné k desce NEPOSLOUCHEJTO!. Uskuteční se v sále L&K; Forum ve ŠKODA Muzeu v neděli 7. června 2015 od 17 hodin
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Kašpárek v rohlíku, jako zástupce hnutí BEJBYPANK, které spojuje ve své tvorbě kvalitní zábavu dětí a rodičů, vyráží na koncertní tour po České republice a zamíří i do ŠKODA Muzea. Ke shlédnout bude nový hudební program pro rok 2015, který vychází z čerstvé desky NEPOSLOUCHEJTO! a doplní ho repertoár hitů z předchozí tvorby. Můžete se těšit na partičku v nových dresech a komixových kostýmech s typickými číry. Chybět nebudou ani nové výtvarné prvky, protože nový program je opět koncipován jako hudební a vizuální šou!

Facebook