Sesame Street Live! Elmo hraje dětem

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Ostatní akce pro děti. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Krkonošské pohádky 2: Anče a Kuba mají Kubíka

Divadlo Bez zábradlí, Praha 1

27.01.201810.03.2018

S kouzly kolem světa

Divadlo kouzel, Líbeznice u Prahy

27.01.201825.08.2018

Zábavné představení nejen pro děti. Rodinná show známá z televizního seriálu "Sezame otevři se" . Příběhy veselých postaviček, tak dobře známé všem malým dětem i jejich rodičům z tv, ožijí na českých pódiích. Elmo, Keksík, Bohoušek, Ernie, pták Buk, Zoe, popletený pan Nudlička a další předvedou veselou show.

Slevy:

Praha:

Ke 2 zakoupeným vstupenkám 1 dítě do 100 cm zdarma (měření u vchodu s pohádkovou postavičkou) bez nároku na vlastní sedadlo - sezení na klíně.

 

Pardubice + Karlovy Vary:

1 dítě do 100 cm -v doprovodu dospělé osoby s platnou vstupenkou- zdarma bez nároku na sedadlo - sezení na klíně.

 

Pro zájemce o poslech show v originální anglické verzi přes sluchátku budou vyhrazena konkrétní sedadla.

Ti, kdo si již vstupenky zakoupili je mohou vyměnit, nebo budou na místě přesazeni.
Máte-li zájem o poslech představení Elmo hraje dětem v originální verzi, tj. v anglickém jazyce kontaktujte prosím naše obchodní oddělení ticket@ticketpro.cz

 

Pořadatel na přání diváků přesunuje představení "Elmo hraje dětem" v neděli 22. 3. z 18.00 na dřívější, dopolední čas, a to na 10:30 hodin. Vstupenky zakoupené na původní hodinu lze vyměnit za vstupenky na jakýkoliv jiný termín konání tohoto představení v Divadle Hybernia.

 

E-ticket a M-ticket je možné zakoupit na pražská představení.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

SESAME STREET LIVE! ELMO MAKES MUSIC

Elmo hraje dětem

Příběhy veselých postaviček, přátel ze Sezamové ulice, tak dobře známé všem malým dětem i jejich rodičům z televizního vysílání, ožijí na českých pódiích. Elmo, Keksík, Bohoušek, Ernie, pták Buk, Zoe, popletený pan Nudlička a další předvedou veselou show plnou písniček, tancování, vtipných scének a nekončící legrace, to vše v pořadu Sesame Street Live!

S kvalitním českým dabingem, ale i s možností poslechu v originálním znění v anglickém jazyce pomocí pronajatého technického zařízení bude toto setkání s důvěrně známými plyšovými kamarády jistě pro všechny děti nezapomenutelný zážitkem a pro rodiče příležitostí strávit se svými ratolestmi společné chvíle při inteligentní zábavě daleko od počítačových her a nicneříkajících seriálů.

Televizní show pro děti Sesame street (v české verzi Sezame, otevři se či Sezame, pojď si hrát), slaví letos již 45. výročí. Její tvůrkyně Joan Ganz Cooney se původně domnívala, že se bude vysílat maximálně rok, ale „sezamáci“ běží dodnes - již ve 140 zemích světa. Úspěch byl prakticky okamžitý, pořad přinášel dosud neviděnou kombinaci zábavy a vzdělání, vštěpoval malým divákům sociální a stravovací návyky, citlivě je seznamoval s kritickými životními situacemi a nadto nabízel notnou porci ztřeštěné zábavy. 1970 tvůrci získali několik cen včetně tří Emmy, v roce 1995 Sesame Street obdržel dvě ocenění Peabody Awards. „Sezame, otevři se“ totiž představoval v mnoha aspektech televizní revoluci. V době, kdy vznikal, rozhodně nebylo běžné, aby se na dětském vysílání podíleli vědečtí pracovníci, sociologové, aby byl každý krok při práci podroben pečlivému výzkumu a četnému testování. U nás uvedla show Česká televize poprvé v roce 2002.

O nesmírné popularitě seriálu hovoří i dlouhý seznam známých osobností, které si v průběhu let v  Sesame Street zahrály nebo zazpívaly: například Ben Stiller, Robert De Niro, Liam Neeson, Andrea Bocelli, Johny Cash, Susanne Sarandon, Paul Simon, Ray Charles, Bruno Mars, Norah Jones, Diana Krall, Stevie Wonder, Halle Berry, Jude Law nebo Robin Williams.

Kde:

  • Různá místa v ČR, ,

Fotky a videa

Facebook