STRUNY DĚTEM: Hu(D)bohraní

STRUNY DĚTEM: Hu(D)bohraní

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Ostatní akce pro děti. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Yat- Kha (Tuva) - dětský koncert

Palác Akropolis, Praha 3

23.11.2017

Kouzelné vánoce aneb Já nejsem Ježíšek ale Kožíšek

Divadlo kouzel, Líbeznice u Prahy

25.11.201731.12.2017

Ondra Havlík alias End.ru nasbíral za dobu své aktivní činnosti na poli muziky již pěknou řádku ocenění v beatboxu i loopingu

koncert 60 min.

7-9, 10+

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Ondra Havlík alias End.ru nasbíral za dobu své aktivní činnosti na poli muziky již pěknou řádku ocenění v beatboxu i loopingu. Pro koncertní vystoupení na Strunách dětem si přizval hned několik hostů z různých hudebních břehů. Podaří se propojit klasické nástroje se supermoderní technikou? End.ru se svými přáteli nás chtějí přesvědčit, že hudba je jen jedna! Klavír: Jiří Vidasov, flétna: Jan Kyncl, saxofon, kontrabas: Jan Fečo.

Facebook