STRUNY DĚTEM: Romeo a Julie

STRUNY DĚTEM: Romeo a Julie

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Ostatní akce pro děti. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Kouzelné vánoce aneb Já nejsem Ježíšek ale Kožíšek

Divadlo kouzel, Líbeznice u Prahy

19.11.201731.12.2017

Yat- Kha (Tuva) - dětský koncert

Palác Akropolis, Praha 3

23.11.2017

Ochutnávka klasického příběhu v koncertním provedení souboru Juventus Collegium FOK pod taktovkou nadějného mladého dirigenta Pavla Trojana.

koncert 60 min.

7-9, 10+

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Juventus Collegium FOK, diriguje Pavel Trojan Jr., Ochutnávka klasického příběhu v koncertním provedení souboru Juventus Collegium FOK pod taktovkou nadějného mladého dirigenta Pavla Trojana. Na kolbišti kromě Monteků a Kapuletů stanou Sergej Prokofjev a Charles Gounod. Zdárný a férový průběh souboje bude bedlivě kontrolovat Filip Romeo Jevič, rolí něžné Julie ozdobí představení Irena Pohl Houkalová.

Facebook