STRUNY DĚTEM: Nezachoď slunečko

STRUNY DĚTEM: Nezachoď slunečko

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Ostatní akce pro děti. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Yat- Kha (Tuva) - dětský koncert

Palác Akropolis, Praha 3

23.11.2017

Kouzelné vánoce aneb Já nejsem Ježíšek ale Kožíšek

Divadlo kouzel, Líbeznice u Prahy

25.11.201731.12.2017

Jitka Šuranská a hosté

koncert 60 min.

věk: 4-6, 7-9, 10+

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Písně (nejen) z alba Nezachoď slunečko oceněného cenou Anděl 2013 v kategorii World music v podání jednoho z nejvýraznějších mladých hlasů moravské písňové tradice. Jitka Šuranská, houslistka a zpěvačka se silnými moravskými kořeny, hraje s netradiční sestavou, připravenou speciálně pro Struny dětem, písňové klenoty archaické moravské tradice a zároveň písničky, které jsou jejímu srdci nejmilejší. Jitka Šuranská – housle, zpěv, Martin Krajíček – mandolína, Marian Friedl – kontrabas, píšťaly, malý cimbál, Jiří Slavík – kontrabas

Facebook