Struny dětem 2013: Ukradená vzducholoď

Struny dětem 2013: Ukradená vzducholoď

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Ostatní akce pro děti. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Kouzelné vánoce aneb Já nejsem Ježíšek ale Kožíšek

Divadlo kouzel, Líbeznice u Prahy

18.11.201731.12.2017

Kouzelná školka

Různá místa v ČR

18.11.2017

Pět pražských kluků se schází v roce 1891 na pražském Výstavišti, kde vidí fantastický zázrak: řiditelnou vzducholoď podnikatele Findejse, která nabízí let zdarma. Kluci se náhle ocitají nad městem, ani neví jak, ovšem vzducholoď řiditelná není…

interaktivní koncert 60 min.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Ukradená vzducholoď - CLARINET FACTORY a Alan Vitouš

Pět pražských kluků se schází v roce 1891 na pražském Výstavišti, kde vidí fantastický zázrak: řiditelnou vzducholoď podnikatele Findejse, která nabízí let zdarma. Kluci se náhle ocitají nad městem, ani neví jak, ovšem vzducholoď řiditelná není… Přidej se k hudebníkům z Clarinet Factory a nastup si k cestě za nepoznaným, za novými kraji, novou hudbou!

Úspěšné multižánrové těleso Clarinet Factory je považováno za jeden z nejoriginálnějších souborů na české hudební scéně. V posledních letech na sebe upozornil vítězstvím v mezinárodní soutěži International Songwriters Competition (v jejíž porotě seděli třeba Tom Waits nebo Sonny Rollins), spoluprací s Bobbym McFerrinem nebo s Lenkou Dusilovou v Eternal Seekers. Zajímavá byla loňská spolupráce s Muzeem Karla Zemana, pro které Clarinet Factory složili hudbu k expozici.

Čtyři hudebníci spolu putují již od raného muzikantského mládí, stráveného na konzervatoři v Pardubicích i na pražské AMU. Při jejich workshopech se dětem otevřou nové pohledy na hudbu a svět Karla Zemana ožije novou poetikou. Hostem kvarteta bude i tentokrát známý perkusista Alan Vitouš, který je rovněž spolutvůrcem programu.

 

Facebook