Struny dětem 2013: Zuby Nehty s programem Dítkám

Struny dětem 2013: Zuby Nehty s programem Dítkám

Změna programu

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Ostatní akce pro děti. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Yat- Kha (Tuva) - dětský koncert

Palác Akropolis, Praha 3

23.11.2017

Kouzelné vánoce aneb Já nejsem Ježíšek ale Kožíšek

Divadlo kouzel, Líbeznice u Prahy

25.11.201731.12.2017

Dámská kapela Zuby nehty natočila jako jedna z prvních desku věnovanou dětem, která je plné legračních písniček. Jmenuje se „Dítkám“. Jsou to veselé skladby o mouchách, molech, o sokolovi, o škole, o tom jak prší a lidé nosí deštníky a mnoho dalších.

POZOR, Z DŮVODU NEMOCI VYSTOUPÍ místo kapely VLTAVA dámská kapela ZUBY NEHTY s programem DÍTKÁM

Dámská kapela Zuby nehty natočila jako jedna z prvních desku věnovanou dětem, která je plné legračních písniček. Jmenuje se „Dítkám“. Jsou to veselé skladby o mouchách, molech, o sokolovi, o škole, o tom jak prší a lidé nosí deštníky a mnoho dalších. Tyto dětské písničky nemá skupina standardně v repertoáru a zazní výjimečně v rámci Strun podzimu. Během vystoupení se objeví i loutky Marky Míkové, která kromě hraní se skupinou Zuby nehty také provozuje dětské loutkové divadlo.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Kapitán pejsek všem dětem - VLTAVA

30 případů Kapitána pejska aneb Kapitán pejsek na stopě písní a obrazů. V koncertním programu, nad kterým převzal záštitu velitel vltavského parníku Děvín – noblesní Kapitán pejsek, obepluješ řeky i moře a za pomoci jeho kouzelného triedru nahlédneš do propastí vzdáleného vesmíru! Vyzkoušej léčebnou sílu představivosti a hudby! Upozornění: každý návštěvník koncertu bude zhudebněn.

Vltava je hudební skupina působila v letech 1986–2003, svou činnost obnovila v roce 2010. Je považována za jednu z nejoriginálnějších českých skupin. Toto přízvisko si vysloužila nejen za neobvyklou poetiku mnohoznačných textů, ale také za zcela původní hudební styl, který dokonale souzní s charismatickým hlasem Roberta Nebřenského.

Facebook