Struny dětem 2013: Písně krysáků a jejich přátel

Struny dětem 2013: Písně krysáků a jejich přátel

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Ostatní akce pro děti. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Yat- Kha (Tuva) - dětský koncert

Palác Akropolis, Praha 3

23.11.2017

Kouzelné vánoce aneb Já nejsem Ježíšek ale Kožíšek

Divadlo kouzel, Líbeznice u Prahy

25.11.201731.12.2017

Kapela Už jsme doma si pro tento výjimečný koncert připravila písně Krysáků a jejich přátel ze známého večerníčku. Můžeš se těšit na nové nebo rozšířené texty, které se do večerníčku nevešly, ale na tento premiérový koncert ano!

koncert 60 min.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Písně Krysáků a jejich přátel - UŽ JSME DOMA

Kapela Už jsme doma si pro tento výjimečný koncert připravila písně Krysáků a jejich přátel ze známého večerníčku. Můžeš se těšit na nové nebo rozšířené texty, které se do večerníčku nevešly, ale na tento premiérový koncert ano! Hostem skupiny Už jsme doma je Michal Šťulík s akordeonem a také UJD se představí v poněkud akustičtější podobě.

Už jsme doma je kapela původně z Teplic, dnes však víceméně pražská. Kromě stovek českých a slovenských koncertů odehrála také stovky koncertů v zahraničí, a to ve 37 zemích na 4 kontinentech. Skupina vydala 7 řadových alb a je zastoupena na desítkách kompilací po celém světě. V posledních 15 letech poměrně často spolupracovala na různých filmových projektech, především ve spojení s loutkovou animací. Natočila hudbu k pohádce O kouzelném zvonu, k filmu Fimfárum a ke 26 dílům večerníčkovského seriálu Krysáci.

Miroslav Wanek je český hudebník, skladatel, textař a básník, ale také hudební režisér, producent nebo pedagog. Původní profesí sklář, ale od revoluce profesionální hudebník, založil v roce 1981 jednu z prvních punkových skupin FPB a napsal pro ni většinu repertoáru, v roce 1985 pak vstoupil do skupiny Už jsme doma a stal se jejím kapelníkem a většinových skladatelem, v posledních 13 letech výhradním. Vedle skládání a textování pro skupinu Už jsme doma se věnoval také hudbě k loutkovým filmům a seriálům. Pokud tyto filmy v sobě obsahovaly písně s textem, byl autorem i těchto textů. V případě seriálu Krysáci se podílel i na scénáři první řady. Dlouhé roky vyučoval hudbu k animovanému filmu na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně a na pražské FAMU. Vydal také několik knih, např. básnickou sbírku Máj, anebo knihu textů Výlov šuplíka.

Facebook