Struny dětem 2013: Proč bychom se netěšili…

Struny dětem 2013: Proč bychom se netěšili…

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Ostatní akce pro děti. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Kouzelné vánoce aneb Já nejsem Ježíšek ale Kožíšek

Divadlo kouzel, Líbeznice u Prahy

19.11.201731.12.2017

Yat- Kha (Tuva) - dětský koncert

Palác Akropolis, Praha 3

23.11.2017

Jaké to vlastně je zpívat tak vysoko jako sopranistky a tak hluboko jako basisté? Co musejí zpěváci udělat, než vůbec začnou zpívat? A mají někdy trému? A jak to dopadne, když si sboristé zazpívají dohromady s publikem?

koncert 60 min.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Proč bychom se netěšili… - PRAŽSKÝ FILHARMONICKÝ SBOR

Nejkrásnější a nejslavnější sborové kousky včetně Händelova Hallelujah, Mozartova Ave verum corpus, Beethovenovy Ódy na radost nebo nejslavnějšího sboru ze Smetanovy opery Prodaná nevěsta. Jaké to vlastně je zpívat tak vysoko jako sopranistky a tak hluboko jako basisté? Co musejí zpěváci udělat, než vůbec začnou zpívat? A mají někdy trému? A jak to dopadne, když si sboristé zazpívají dohromady s publikem?

Pražský filharmonický sbor je špičkovým vokálním souborem s téměř osmdesátiletou tradicí. Mezi jeho koncertní partnery patří nejlepší světové orchestry, např. Berlínská filharmonie, Královský orchestr Concertgebouw v Amsterodamu, Vídeňská filharmonie, Orchestr lipského Gewandhausu, Symfonický orchestr BBC v Londýně, Bostonský a Sanfranciský symfonický orchestr a samozřejmě Česká filharmonie. Pracuje s předními dirigenty, mezi nimiž nechybí Claudio Abbado, Daniel Barenboim, Jiří Bělohlávek, Pierre Boulez, Riccardo Chailly, Kurt Masur, Riccardo Muti, sir Simon Rattle a Michael Tilson Thomas.

Petr Kadlec je muzikolog, hudební publicista, příležitostný popularizátor hudby. Hudební redaktor a dramaturg Českého rozhlasu 3 – Vltava (2009-2013), autor rozhlasových pořadů o hudbě a jejích osobnostech, spolupracovník časopisu pro klasickou hudbu Harmonie. Narodil se v roce 1980 v Rosicích nad Labem (u Pardubic), vystudoval Ústav hudební vědy na FF UK, kde pokračuje v doktorském studiu. Zajímá se o hudební i kulturní témata u nás i v zahraničí.

Facebook