Jak Trautenberk dělal Krakonošovi ducha

Jak Trautenberk dělal Krakonošovi ducha

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Divadlo pro děti. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Hurvínkova Nebesíčka

Divadlo Spejbla a Hurvínka, Praha 6

19.11.201726.11.2017

Ať žijí duchové!

Divadlo Bez zábradlí, Praha 1

19.11.201728.01.2018

Krkonošská pohádka, při níž se děti baví a dospělí vzpomínají na známé večerníčky. Tentokrát v novém originálním příběhu z Krkonoš.
Délka pořadu: 60 min.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Krkonošská pohádka, při níž se děti baví a dospělí vzpomínají na známé večerníčky. Tentokrát v novém originálním příběhu z Krkonoš.

Výtvarně bohatá pohádka, kde ve třech na sebe navazujících příbězích známých postav z večerníčků mohou děti přímo zasáhnout do děje.

Nabubřelý pán Trautenberk má své panství hned vedle Krakonošova a toť se ví, malý pán a velký pán, to nikdy nedělá dobrotu. Jednou mu chce sestřelit šestnácteráka, pak mu straší na blatech jako duch a nakonec mu posbírá v revíru ty nejlepší houby. Skála horských skřítků se za Trautenberkem zavírá pro jeho chamtivost, a tak je na dětech, zda-li ho má Krakonoš vysvobodit...

Účinkují: Jiří Ployhar, Tomáš Kout, František Čechotský, Martin Janouš, Petr Lněnička, Alexandr Odarčenko, Markéta Štechová, Hana Vagnerová, Vladimír Čepek, Václav Jílek

Facebook