Bořek Stavitel

Bořek Stavitel

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Divadlo pro děti. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Podivuhodné cesty Julese Verna

Nová scéna Národního divadla, Praha 1

23.11.2017

Čtyřlístek v pohádce

Divadlo Image, Praha 1

24.11.2017

Cena: 400 - 550 Kč

U všech představení Bořka platí ZVÝHODNĚNÁ CENA!!!
Dítě do 100 cm v doprovodu dospělé osoby (1+1) má vstup zdarma BEZ NÁROKU NA VLASTNÍ SEDADLO (sedí na klíně).

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

BOŘEK STAVITEL LIVE!

Zmatky strašáka Huga

Tour listopad 2009

Světoznámý dětský animovaný seriál, který znají milióny dětí na celém světě a v loňském roce jej opakovala Česká televize a nový kanál JIMJAM TV vysílá několikrát denně, se dočkal i jevištní podoby, která objela v roce 2008 s velkým úspěchem celou republiku. Britská  hraná show s oblíbenými postavičkami se opět vrací k nejmenším českým divákům. V listopadu 2009 se  předvede v rámci týdenní tour  v deseti show v halách  na mnoha místech ČR - namátkou Praha, Brno, Ostrava,  Pardubice, Liberec, Plzeň, České Budějovice

Show je přeložena do češtiny a určena nejmenším divákům, kteří se setkají se svými oblíbenými kamarády - Bořkem, Týnou, Míchačkou, jeřábem Lůďou apod., jejich příběhy a písničkami.Bořek je vedoucí stavební firmy, která v malém městečku a jeho okolí opravuje silnice a domy a provádí ostatní mechanizované práce. Stavební stroje se v seriále chovají jako děti a je úkolem Bořka a Týny učit je slušnému chování, spolupráci, odvaze a cti.

Představení je určeno pro rodiny s dětmi, malé děti  do 1 metru mohou na klín rodičů zdarma, ostatní vstupenky jsou v přijatelných cenových relacích.

Od stavění přes kopání až po převážení – Bořek Stavitel (Bob the Builder™) a jeho parta strojů jsou vždy připraveni na jakýkoli projekt.

Při vymýšlení a realizaci řešení, která vedou k dobře odvedené práci, Bořek a jeho parta ukazují sílu pozitivního myšlení, řešení problémů, týmové spolupráce a důležitost dotažení věcí do konce.

A co je nejdůležitější – od začátku až do konce vždycky razí heslo, že není na světě většího potěšení než udělat pořádný kus práce!

 

Další informace:www.borekstavitel2009.cz
ukázka z představení: http://www.iplive.co.uk/bob.htm


 

 

Britská hraná show s identickými postavičkami se opět chystá navštívit i malé české diváky. V listopadu 2009 se předvede v rámci týdenní tour v následujících městech:

22.11.2009 Praha - Tesla Arena - 13:00 a 16:30
23.11.2009 Karlovy Vary - KV Arena - 16:30
27.11.2009 Pardubice - ČEZ Arena - 18:00

Více informací na www.borekstavitel2009.cz

Facebook