Zimní příhody včelích medvídků

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Divadlo pro děti. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Ferda Mravenec

Divadlo Bez zábradlí, Praha 1

19.01.201817.03.2018

Podivuhodné cesty Julese Verna

Nová scéna Národního divadla, Praha 1

19.01.201810.02.2018

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Zimní příhody včelích medvídků

 Brumda a Čmelda k Vám do Šternberka přicházejí zase, tentokrát s jejich zimním dobrodružstvím! Na oslavu posledního sluníčkového dne ke čmeláčkům do chaloupky přicházejí sousedé – Babočka, Mnohonožka Božka, Cvrček a také Beruška. A aby se čmeláčkům v zimě dobře spalo, všichni nesou nějaký dárek. A taky, že spalo! Jenže zima je tak krutá, že se čmeldové probouzí uprostřed zimy, aby si přitopili a zjistí, že mají kolem chaloupky stopy. Kdo jim to kolem chaloupky chodí? To už uvidíte sami 28. února 2016 v Kulturním domě ve Šternberku. 

Zimní příhody včelích medvídků se koná v produkci agentury ARKS Plus, s. r. o. a ve spolupráci s městem Šternberk, MAS Šternbersko a partnery.

Facebook